Bitkisel Dudak Balmı - Kahve


Bitkisel Dudak Balmı - Kahve

Dudaklarımız terlemez ve kılcal damarlar dudak derisinin hemen altında başladığı için oldukça hassastır. Dudak bölgesi sadece soğuktan değil aynı zamanda sıcaktan da etkilenir. Bu nedenle, genel anlayışın aksine dudak balmı sadece kış mevsimi değil, aslında dört mevsim kullanılabilir. Tüm bu etkenleri düşünerek çok seveceğiniz bir dudak balmı daha hazırladık. Kullanmaya başladığınızda bize hak vereceksiniz.

Türk kahvesinden ilham alarak tasarladığımız "kahve" dudak balmını, günlük "nude" ruj kullanımı için düşündük ve çok severek kullanacağınızı düşünüyoruz. Türk kahvesi ekstraktı kullanarak renklendirdiğimiz balmı, hem doğal kahvenin kokusunu hem de cilde faydalarını düşünerek formüle ettik. İçerdiği ferulik ve kafeik asit güçlü antioksidan özelliklere sahiptir ve bu fitokimyasallar cildin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlar.

INCI : Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı), Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı)Cocos Nucifera Oil(Hindistan cevizi yağı), Beeswax(Balmumu), Coffea Extract(Kahve ekstraktı), Vanilla Planifolia Fruit Extract(Vanilya ekstraktı), Coconut Extract(Hindistan cevizi ekstraktı), Citrus Reticulata Oil(Uçucu satsuma yağı), Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid

Cilt Tipleri : Hepsi

Net Miktar : 6.5 ml

Ürün detayı