Bitkisel Dudak Balmı - Erguvan


Bitkisel Dudak Balmı - Erguvan

Dudaklarımız terlemez ve kılcal damarlar dudak derisinin hemen altında başladığı için oldukça hassastır. Dudak bölgesi sadece soğuktan değil aynı zamanda sıcaktan da etkilenir. Bu nedenle, genel anlayışın aksine dudak balmı sadece kış mevsimi değil, aslında dört mevsim kullanılabilir. Tüm bu etkenleri düşünerek çok seveceğiniz bir dudak balmı daha hazırladık. Kullanmaya başladığınızda bize hak vereceksiniz.

İstanbul ağaçlarından ilham alarak tasarladığımız "erguvan" dudak balmını, günlük ruj kullanımı için düşündük ve çok severek kullanacağınızı düşünüyoruz. Kırmızı pancar kullanarak renklendirdiğimiz balmı, dudak rengine en yakın "Erguvan" rengini düşünerek formüle ettik. Sadece rengi için değil, kırmızı pancardaki C vitamini cildi erken yaşlanma belirtilerinden korur, içerdiği demir hasarlı hücreleri içeriden canlandırarak donuk cilde anında parlaklık verir. Kırmızı pancar ayrıca cildin üst yüzeyindeki ölü deri hücrelerini ve kiri uzaklaştırdığı için cilt tonunu da aydınlatır böylece renkler daha canlı görünecektir.

INCI : Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı), Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı)Cocos Nucifera Oil(Hindistan cevizi yağı), Beeswax(Balmumu), Beta Vulgaris Extract(Kırmızı pancar ekstraktı), Vanilla Planifolia Fruit Extract(Vanilya ekstraktı), Coconut Extract(Hindistan cevizi ekstraktı), Citrus Reticulata Oil(Uçucu satsuma yağı), Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid

Cilt Tipleri : Hepsi

Net Miktar : 6.5 ml

Ürün detayı