Cilt ve Yüz Fırçası


Cilt ve Yüz Fırçası

Yüz bakımında ve temizliğinde kullanılan lif ve keseler yerine çok daha işlevli ve orta sertlikte tasarladığımız Raen Cilt ve Yüz Fırçasını aşağıdaki uygulamalar için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Uzun dönem kullanabilmeniz için kaliteli ve dayanıklı malzemelerden özenle üretilmiştir.

Ölçüleri (3 cm x 5 cm), çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz şekilde düşünülmüştür, cildi ölü derilerden arındırmak için oldukça pratik ve etkilidir. Uygulamayı cildinizin hassasiyetine göre yapmanızı öneririz. Eğer gerekiyorsa, fırçanın sertliğini ayarlamak için baş kısmını sıcak suda 20 saniye kadar bekletebilirsiniz. 

 Kuru fırçalama

 Siyah nokta temizliği

 Maske uygulaması ve temizliği

 Burun kenarı temizliği

 Uygun sabunlarla yüz temizliği ve peeling


Kuru fırçalama nasıl yapılır ?

• Yüzünüzü yıkayın, tamamen temiz bir ciltle başladığınızdan emin olun.

• Çeneden başlayın ve yukarı doğru ilerleyin.

Vücut fırçalamada olduğu gibi, nazik yukarı doğru hareketlerle fırçalamalısınız. Yüzün bir tarafını çenenizden saç çizginize kadar fırçalayın ve ardından diğer tarafa doğru hareket ettirin. Hafif ve nazik fırçalama yapın.

Nazik fırça vuruşlarınızı boynunuzun üzerinden çenenizin altına kadar tekrarlayın.

• Etkili ve besleyici bir yağ veya balmla bitirin.

• Vaktiniz varsa, kuru fırçalamadan sonra maske uygulayabilirsiniz. Eğer yoksa, doğrudan nemlendirme adımına gidin. Cildinizi canlı, dolgun ve nemli tutmak için fırçalama sonrasında (serum, yağ veya tamamen doğal nemlendirici ile) nemlendirin.

• Fırçanızı kullandıktan sonra ılık su ve sabunla köpürterek, diş fırçasıyla fırçalayın. Küf veya bakteri çoğalmasını engellemek için kurumaya bırakın. Fırçanıza, yıkamalar arasında hijyenik tutmak için bir damla uçucu çay ağacı damlatabilirsiniz, böylece kötü kokmasını da engellemiş olursunuz.

Ürün detayı