Bitkisel Dudak Balmı - Klasik

Bitkisel Dudak Balmı - Klasik

Dudaklarımız terlemez ve kılcal damarlar dudak derisinin hemen altında başladığı için oldukça hassastır. Dudak bölgesi sadece soğuktan değil aynı zamanda sıcaktan da etkilenir. Bu nedenle, genel anlayışın aksine dudak balmı sadece kış mevsimi değil, aslında dört mevsim kullanılabilir. Tüm bu etkenleri düşünerek, renkli ürünleri tercih etmeyenlerin çok seveceği bir dudak balmı hazırladık. Kullanmaya başladığınızda bize hak vereceksiniz.  

Renksiz olduğu için dudak balmını, kullandığınız rujun altına nemlendirici ve taşıyıcı baz olarak da tercih ettiğinizde, renkler daha canlı görünecektir. Ayrıca dudaklarınızı kozmetiklerin olumsuz etkilerinden de korumanıza yardımcı olur.

INCI : Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı), Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı)Cocos Nucifera Oil(Hindistan cevizi yağı), Beeswax(Balmumu), Vanilla Planifolia Fruit Extract(Vanilya ekstraktı), Coconut extract(Hindistan cevizi ekstraktı), Citrus Reticulata Oil(Uçucu satsuma yağı), Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid

Cilt Tipleri : Hepsi

Net Miktar : 6.5 ml

Ürün detayı