Bitkisel Balm - Yüz


Bitkisel Balm - Yüz
Makyaj öncesinde özellikle kullanılmasını tavsiye ettiğimiz yüz balmı hem kullandığınız makyaj malzemelerinin olumsuz etkilerini azaltır, hem de hepsinin dengeli dağılımı için en altta korucu ve tutucu bir katman oluşturur. Böylece ürünler cildinizde pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Yüz balmıyla, makyaj ürünlerinin rengi daha belirgin hale gelirken ayrıca kalıcılığı da artar. Cildinizi çok iyi korur ve besler, gözenekleri kapatmaz. Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden, çatlaklardan, kırışıklıklardan ve soğuktan korumak istiyorsanız, yüzünüz için dört mevsim kullanabileceğiniz bu eşsiz ürün sizin için.

Raen Yüz Kremi üzerine uygularsanız etkisi daha da artacaktır, gözünüze kaçırmadan göz çevresine de uygulayabilirsiniz. Deneyin, bize hak vereceksiniz.


Not : Ayrıca çok sevdiğiniz küpenizi metal alerjisi yüzünden takamıyor veya küpenizi zor mu takıyorsunuz ? Yüz balmından bir parça küpenizin kancasına sürüp deneyin, hem kolayca takılır, hem de gün içinde rahat ederseniz. 

Kullanım bilgileri : Uygulamak istediğiniz bölgeye cildinizi koruyacak miktarı kullanmanız yeterlidir. Öncelikle ince bir katman sürmeniz yeterli olacaktır.

INCI : Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı), Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı)Cocos Nucifera Oil(Hindistan cevizi yağı), Beeswax(Balmumu), Vanilla Planifolia Fruit Oil(Uçucu vanilya yağı)Elaeagnus Mollis Seed Oil(Uçucu iğde yağı), Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid

Cilt Tipleri : Hepsi

Net Miktar : 50 ml

Ürün detayı