Bitkisel Balm - Vücut


Bitkisel Balm - Vücut
Cildiniz çok mu kuru, çatlıyor mu veya pullanıyor mu ? Veya cildinizi çok iyi koruyacak, besleyecek bir ürün mü arıyorsunuz ? O zaman dört mevsim kullanabileceğiniz bu ürün sizin için.

Ellerinizi kullanarak zorlu ortamlarda çalışıyorsanız, topuklarınız çatlıyor ve bakım gerektiriyorsa bu ürünü deneyin, bize hak vereceksiniz. Çorapsız yaz günleri için ayaklarınızı şimdiden ödüllendirin. Topuk çatlakları için uygulama sonrası pamuklu çorap giyilmesi tavsiye edilir. Ayrıca manikür ve pedikür sonrasında, tırnak etlerini rahatlatmak için kullanabilirsiniz.

Not : Kaslarınızı rahatlatmak için masaj yaparak uygulamanızı öneririz. Ayrıca bacak ve basen bölgesindeki çatlaklara iyi gelir. Gözenekleri kapatmaz.
 

Kullanım bilgileri : Uygulamak istediğiniz bölgeye cildinizi koruyacak miktarı kullanmanız yeterlidir. Öncelikle ince bir katman sürmeniz yeterli olacaktır.

INCI : Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı), Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı)Cocos Nucifera Oil(Hindistan cevizi yağı), Beeswax(Balmumu), Eucalyptus Citriodora Oil(Uçucu okaliptüs yağı)Mentha Spicata Herb Oil(Uçucu nane yağı), Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid

Cilt Tipleri : Hepsi

Net Miktar : 50 ml

Ürün detayı