Tıraş Bakım Yağı
Tıraş Bakım Yağı
Tıraş sonrası oluşan çizik ve kızarıklıklar için özellikle tavsiye ettiğimiz tıraş sonrası yağı, zarif ve çekici kokusuyla cildinizi tazeler ve esneklik kazandırır. Kendine özen gösteren erkekler için.
 
NOT : Ayrıca sakal bakımında da kullanabileceğiniz Tıraş Bakım Yağı, sakalı besler ve yumuşatır böylece düzgün görünmesini ve sağlıklı uzamasını sağlar.
 
Kullanım bilgileri :
Tıraş sonrası cilt tipine göre yeterli miktarda sakala veya cilde uygulanır. Öncelikle 2-3 damla kullanılması tavsiye edilir, bu miktarı cilt tipinize göre azaltıp veya çoğaltabilirsiniz. Eğer sakalınız çok sert ve keserken zorlanıyorsanız veya daha kolay tıraş olmak istiyorsanız, tıraş öncesi de kullanırsanız sakalınızın yumuşadığını ve daha rahat kesildiğini göreceksiniz. Bu uygulamayla cildiniz daha az tahriş olur.
 
INCI: Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı), Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı), Vitis Vinifera Seed Oil(Üzüm çekirdeği yağı), Prunus Armeniaca Kernel Oil(Kayısı çekirdeği yağı), Citrus Aurantium Dulcis Oil(Uçucu portakal yağı), Cymbopogon Schoenanthus Oil(Uçucu Lemongrass yağı)
 
Cilt Tipleri : Hepsi
 
Net Miktar : 220 ml

Ürün detayı