Bitkisel Güneş Yağı

Bitkisel Güneş Yağı
İçeriğinde bulunan 9 çeşit bitkisel yağ, cildinizin soyulmadan bronzlaşmasını sağlar. Kakao ve havuç yağı cildinizi bronzlaştırırken ceviz-fındık-susam-tatlı badem-üzüm çekirdeği yağları doğal filtre ve besleyici özellikleri sayesinde cildinizi ve saçları güneş, klor ve deniz tuzunun zararlı etkilerinden korur.
 
NOT : Güneş ışınlarının dik açıyla gelmediği saatleri (10.00 - 12.00 ve 14.00 - 16.00) tercih etmenizi ve ilk günlerde 30 dk. aşmayan sürede güneşlenmenizi özellikle tavsiye ederiz. Açık tenlilerin güneşte kalma sürelerini sınırlandırmaları sağlık açısından özellikle gereklidir. Güneş ışınlarına karşı alerjisi olanların çok daha dikkatli olmaları gerekir. Açık tenli ve hassas ciltler için uygun koruma sağlamaz.
 
Kullanım bilgileri :
Güneşlenmeden veya solariumdan 15 dk. önce cilde uygulanması gerekir. Deniz ve havuz sonrası tekrar cilde sürülmelidir, güneşlenirken cildiniz eğer çok geriliyorsa daha sık aralıklarla kullanabilirsiniz. Güneşlenme süresince saçınıza da uygulamanızı özellikle tavsiye ederiz.
 
INCI : Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı)Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı)Sesamum Indicum Seed Oil(Susam yağı)Vitis Vinifera Seed Oil(Üzüm çekirdeği yağı), Juglans Regia Seed Oil(Ceviz yağı)Prunus Amygdalus Dulcis Oil(Badem yağı)Theobroma Cacao Seed Butter(Kakao yağı)Daucus Carota Sativa Seed Oil(Havuç tohumu yağı)Cocos Nucifera Oil(Hindistan cevizi yağı)
 
Cilt Tipleri : Hepsi
 
Net Miktar : 220 ml

Ürün detayı