Exfoliant Scrub - Yüz
Exfoliant Scrub - Yüz
Ölü derileri atar ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Hassas yüz bölgesi için özel olarak hazırladığımız bu üründe tuz yerine kahverengi şeker ve Türk kahvesini tercih ettik. İçeriğinde bulunan anti-selülit yağlar, uzun süreli kullanıldığında cilt altı yağ dokusuna etki eder.

Kahverengi şekerde bulunan aktif içerik glikolik asit, cildin soyulmasını sağlamaktadır. Alfa hidroksi asitlerden olan glikolik asit, cildin ölü hücre tabakasını nazikçe yumuşatır ve soyulabilir hale getirir. Böylece alttan yeni taze cilt yapımı hızlandırılmış olur. Alfa hidroksi asitler aynı zamanda kan dolaşımını artırır ve yeni hücre gelişimini uyarırlar.
 
Kullanım bilgileri :
Banyo sonrasında temiz cilde elinizle masaj yoluyla veya gün içinde avucunuza bir miktar alarak dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayabilirsiniz. Eğer bu uygulamayı banyoda yapmıyorsanız, lavaboya eğilerek yapmanızı öneririz. Minimum 10 dk. cildinizde kalmasını tavsiye ederiz. Uygulama öncesi paslanmaz çelik spatula veya kaşıkla karıştırabilirsiniz.
 
INCI : Sucrose, Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı)Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı)Caffeine(Türk Kahvesi), Citrus Aurantium Dulcis Oil(Uçucu portakal yağı)Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil(Uçucu bergamot yağı)
 
Cilt Tipleri : Hepsi
 
Net Miktar : 300 ml

Ürün detayı