Bitkisel Balm - Yüz
Makyaj öncesinde özellikle kullanılmasını tavsiye ettiğimiz yüz balmı hem kullandığınız makyaj malzemelerinin olumsuz etkilerini azaltır, hem de hepsinin dengeli dağılımı için en altta korucu ve tutucu bir katman oluşturur. Böylece ürünler cildinizde pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Yüz balmıyla, makyaj ürünlerinin rengi daha belirgin hale gelirken ayrıca kalıcılığı da artar. Cildinizi çok iyi korur ve besler, gözenekleri kapatmaz. Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden, çatlaklardan, kırışıklıklardan ve soğuktan korumak istiyorsanız, yüzünüz için dört mevsim kullanabileceğiniz bu eşsiz ürün sizin için.

Raen Yüz Kremi üzerine uygularsanız etkisi daha da artacaktır, gözünüze kaçırmadan göz çevresine de uygulayabilirsiniz. Deneyin, bize hak vereceksiniz.


Not : Ayrıca çok sevdiğiniz küpenizi metal alerjisi yüzünden takamıyor veya küpenizi zor mu takıyorsunuz ? Yüz balmından bir parça küpenizin kancasına sürüp deneyin, hem kolayca takılır, hem de gün içinde rahat ederseniz. 

Kullanım bilgileri : Uygulamak istediğiniz bölgeye cildinizi koruyacak miktarı kullanmanız yeterlidir. Öncelikle ince bir katman sürmeniz yeterli olacaktır.

INCI : Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı), Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı)Cocos Nucifera Oil(Hindistan cevizi yağı), Beeswax(Balmumu), Vanilla Planifolia Fruit Oil(Uçucu vanilya yağı)Elaeagnus Mollis Seed Oil(Uçucu iğde yağı), Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid

Cilt Tipleri : Hepsi

Net Miktar : 50 ml

MERAKLISINA NOT . . .
ASPİR Aspir yağı A, D, K ve E vitaminlerini içerir. E vitamini, antioksidan ve anti-kanserojendir. A vitaminini koruyarak etkinliğini artırma özelliğine sahiptir. Ayrıca hücreleri korumaya yardım eder, LDL (kötü) kolesterolün oksidasyon yapmasını önler. Bu sayede kalp damar sağlığını korur. Barındırdığı E vitamini sayesinde kırmızı kan hücrelerini serbest radikallerin yıkıcı etkilerinden korur. İçerdiği yüksek oranda E vitamini ve omega 3 - 6 yağ asitleri sayesinde cildi güneşin, havanın olumsuz etkilerinden korur.
BAL MUMU Balmumu cildi etkin bir şekilde yumuşatır ve dış etmenlere karşı koruyucu bir katman oluşturur. Aynı zamanda doğal bir nemlendiricidir ve cilde parlaklık verir. Antibakteriyel, antialerjik ve ağrı kesici özellikleriyle yaraların iyileştirilmesinde kullanılır. Bu özelliklerin etkisi uygulama sonrasında da devam etmektedir. Balmumu içerdiği A vitaminiyle kurumuş ve yenilenmeye ihtiyacı olan cilt tipi için en uygun seçeneklerdendir. Ayrıca bakteri ve mantarların çoğalmasını engellemektedir. Ciltteki nemi korur ve kaybını önler. Balmumu gözenekleri kapatmaz, tüm cilt tipleri rahatlıkla tercih edebilir.
FINDIK Fındık yağı cildin sıkılaştırılmasında oldukça etkilidir. Ayrıca çok iyi bir toniktir. Hücre yenilenmesine yardımcı olur ve kılcal damarları güçlendirir.
HİNDİSTAN CEVİZİ Hindistan cevizi yağında laurik asit, kaprik asit ve kaprilik asit bulunur ve bu içerikler antioksidan, antifungal, antibakteriyel, antimikrobiyal ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir.
İĞDE Yaraların iyileşmesini hızlandırdığı bilinmektedir. Deriyi güneşin etkilerinden korur. Kuruma sonucu pullanma ve çatlaklara iyi gelir. A, C ve E vitamini açısından oldukça zengindir. İğde yaprağı ve çiçeğinde fenol ve flavonoidler bulunur, bu içerikler cildi havanın olumsuz koşullarından korumaktadır.
VANİLYA En iyi antioksidanlardandır. Vanilya yağı testosteron ve östrojen hormanlarını uyarmakta etkilidir. Ayrıca sinir sistemi üzerinde sakinleştirici ve dinlendirici etkisi bilinmektedir.