Bitkisel Balm - Vücut
Cildiniz çok mu kuru, çatlıyor mu veya pullanıyor mu ? Veya cildinizi çok iyi koruyacak, besleyecek bir ürün mü arıyorsunuz ? O zaman dört mevsim kullanabileceğiniz bu ürün sizin için.

Ellerinizi kullanarak zorlu ortamlarda çalışıyorsanız, topuklarınız çatlıyor ve bakım gerektiriyorsa bu ürünü deneyin, bize hak vereceksiniz. Çorapsız yaz günleri için ayaklarınızı şimdiden ödüllendirin. Topuk çatlakları için uygulama sonrası pamuklu çorap giyilmesi tavsiye edilir. Ayrıca manikür ve pedikür sonrasında, tırnak etlerini rahatlatmak için kullanabilirsiniz.

Not : Kaslarınızı rahatlatmak için masaj yaparak uygulamanızı öneririz. Ayrıca bacak ve basen bölgesindeki çatlaklara iyi gelir. Gözenekleri kapatmaz.
 

Kullanım bilgileri : Uygulamak istediğiniz bölgeye cildinizi koruyacak miktarı kullanmanız yeterlidir. Öncelikle ince bir katman sürmeniz yeterli olacaktır.

INCI : Carthamus Tinctorius Seed Oil(Aspir tohumu yağı), Corylus Avellana Seed Oil(Fındık yağı)Cocos Nucifera Oil(Hindistan cevizi yağı), Beeswax(Balmumu), Eucalyptus Citriodora Oil(Uçucu okaliptüs yağı)Mentha Spicata Herb Oil(Uçucu nane yağı), Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid

Cilt Tipleri : Hepsi

Net Miktar : 50 ml

MERAKLISINA NOT . . .
BAL MUMU Balmumu cildi etkin bir şekilde yumuşatır ve dış etmenlere karşı koruyucu bir katman oluşturur. Aynı zamanda doğal bir nemlendiricidir ve cilde parlaklık verir. Antibakteriyel, antialerjik ve ağrı kesici özellikleriyle yaraların iyileştirilmesinde kullanılır. Bu özelliklerin etkisi uygulama sonrasında da devam etmektedir. Balmumu içerdiği A vitaminiyle kurumuş ve yenilenmeye ihtiyacı olan cilt tipi için en uygun seçeneklerdendir. Ayrıca bakteri ve mantarların çoğalmasını engellemektedir. Ciltteki nemi korur ve kaybını önler. Balmumu gözenekleri kapatmaz, tüm cilt tipleri rahatlıkla tercih edebilir.
HİNDİSTAN CEVİZİ Hindistan cevizi yağında laurik asit, kaprik asit ve kaprilik asit bulunur ve bu içerikler antioksidan, antifungal, antibakteriyel, antimikrobiyal ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir.
NANE Nane yağı içeriğinde bulunan kalsiyum antagonizm maddesi sayesinde ağrı giderici özelliğe sahiptir. Harici olarak kullanıldığında ağrıları dindirir. Serinletici etkisi vardır.
OKALİPTÜS Okaliptüs yağı öksürük, soğuk algınlığı, boğaz ağrısı, bronşit ve astım gibi pek çok solunum yolu rahatsızlıklarının giderilmesinde etkin olarak kullanılmaktadır. Ağrı kesici ve yatıştırıcı özelliği nedeniyle kas ve eklem ağrılarının giderilmesinde etkilidir.