Verdiğiniz siparişle ilgili bir sorununuz olduğunda ürünü Raen'den onay aldıktan sonra iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren tüketici kanununa göre 14 gün içerisinde tahrip etmeden, yıpratmadan, ürüne ve orijinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde, eksiksiz olarak irsaliye ve faturası ile birlikte iade nedeninizi belirten bir yazı ile adresimize gönderebilirsiniz.

Ürünün elimize ulaşmasından itibaren ürün bedeli kredi kartınıza veya havale yapılmasını istediğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Ürünün orijinal kutusunun yırtılmamış, zarar verilmemiş olması, kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürün teslim alındıktan sonra bize iade edileceği güne kadar herhangi bir şekilde zarar görmemiş olması koşullarında kargo bedeli firmamıza ait olmak üzere ürünü iade edebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici kanunu gereği, müşteri cayma hakkını dolayısıyla iade hakkını kullanamaz.

BİZE ULAŞIN

Sitemizde satılan ürünler hakkında bilgi almak ve size daha iyi bir hizmet sunabilmek için önerilerinizi raen@raen.com.tr adresine e-posta ile bildirebilir ya da bize hafta içi her gün 11:00 - 16:00 saatleri arası 0 212 241 41 14 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.