Raen'in Anlamı
2005 yılında İstanbul'da kurulan Raen, aromaterapi ürünleri üreten kalite ve özen odaklı ilk yerli firmadır. Raen ana fikrini isminden almaktadır. Eski Latince'de "oran ve miktarını belirtmek" anlamına gelen "Raen" firmamızın temel ilkesidir. Raen’de dikkat ettiğimiz temel nokta, ürünlerimizin formüllerinde, ideal oranlara doğal içeriklerle ulaşmaktır. Dünyanın en zengin flora coğrafyalarından birisine sahip ülkemizin, bu özelliğini tüm ürünlerimize yansıtıyor, eşsiz Anadolu bitki ve baharatlarını özellikle tercih ediyoruz.

Tüm Avrupa kıtasında 12000 farklı bitki türü bulunurken, bu sayı ülkemizde 11700 civarındadır. Ürün hammaddelerinin büyük bir kısmını yurt içinden temin etmeye özen gösteriyoruz. Raen'i hayata geçirdiğimiz ilk günden bu yana, ürün çeşitliliğimizi bilimsel kaynaklar yardımıyla genişletiyor ve müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sunuyoruz.

Herşeyin birbirine benzediği ve tekdüzeleştiği günümüzde, özgün ve özellikli ürünleri bulmak detaylı bir araştırma gerektirmektedir. Raen'de amacımız bitki ve meyvelerin özelliklerinden faydalanarak güvenle kullanabileceğiniz benzersiz ve etkili cilt bakım ürünleri tasarlamaktır. Yeni ürün fikirleri için denemelerimiz her zaman olduğu gibi devam etmektedir. Sıradan ürünleri tercih etmeyen, özellikli ve özgün ürünleri arayanlar için hayata geçirdiğimiz Raen; üretim, perakende ve toptan satışlarını İstanbul - Maçka'daki merkez atölyeden yapmaktadır.