Önemli Olan İçeriktir

Raen ürünlerini tasarlarken bilimsel eserleri, makaleleri ve doğal yaşamı referans alıyoruz. Bütün ürünlerimizi "tercih edilen olmak" anlayışı ve özeniyle hazırlıyoruz. Eğer bir ürünü doğal içeriklerle imal edemiyorsak, o üründen vazgeçiyor ve üretmiyoruz. Ürünlerimiz renklerini içeriklerinde bulunan bitki-meyve yağlarından ve parçacıklarından almakta ve ecocert sertifikalı doğal koruyucu içermektedir. Tercih ettiğimiz diğer tüm hammaddeler, ecocert sertifikalı ve bitkisel kaynaklıdır.

Raen ürünleri farklı cilt tiplerinin ihtiyaçları ve sorunları dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Cildin nem dengesini kazanması ve koruması Raen ürünlerinde gözetilen temel işlevdir. Özellikle sıradan kozmetik ürünlere hassasiyet geliştirmiş olan cilt tipleri çok işlevli Raen ürünlerini tercih ederek olumlu sonuçlar almaktadır.

El Yapımı Kaliteli Üretim
Raen ürünleri "el yapımı kaliteli" ürünlerdir. Kalite, ustalık ve özen ister. Bizim için "el yapımı" demek, sürecin hammadde tedariğinden paketlenmesine, formülasyonundan sanitasyonuna kadar her aşamasına detaylı olarak müdahale edebildiğimiz, bu sayede üretimin tüm noktalarını kontrol edebildigimiz bir süreç demektir.

Sürekli üretim bantlarıyla yoğun üretim yapan ve stoklarından ürün satan firmaların aksine, Raen ürettiği tüm ürünleri her aşamada tek tek kontrol ederek, kalite garantisi altında size ulaştırmaktadır. Önceliğimiz ürünlerimizden en üst seviyede fayda sağlanmasıdır. Bu nedenle üretim miktarı, her zaman siparişlere göre planlanır ve müşterilerimize yeni imal edilmiş ürünler ulaştırılır.

Not : Ürünlerdeki olası herhangi bir tortu veya bulanıklık ürünlerin doğal içeriklerinden kaynaklanmaktadır.

Raen Çevreyi Düşünür  
Raen çevreye duyarlılığı nedeniyle paketleme ve ürün ambalajları için doğal, geri dönüşümlü ve yalın malzemeleri tercih etmektedir. Bu tercih sayesinde müşterilerimiz ürünün ambalajına değil ürünün kendisine ödeme yapmaktadır. Üretimde gereksiz su tüketimini engellemek için her parti için kullanım miktarı özellikle hesaplanmaktadır. Ürünlerimizin hiç birisi hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Peta veri bankasından marka ismimizi kontrol edebilirsiniz.

http://features.peta.org/cruelty-free-company-search/index.aspx

Raen Ürünlerinin Neden Ambalajı Yok ?
Raflarda bir çok kişisel bakım ürünü, sadece görsel nedenlerden dolayı, kat kat dış ambalajlar içinde satılıyor. Raen ürünlerinin, sözünü ettiğimiz şekilde ambalajları ilk kurulduğumuz günden beri yoktur. Peki, neden ürünlerimizin dış ambalajı yok ?

Ürünlerimizin dış ambalajı özellikle istemediğimiz için yok ve bunun için önemli nedenlerimiz var. Dünyada 1 yıl içerisinde 900 milyondan fazla ürün paketi, ürün  açıldıktan hemen sonra çöpe atılıyor. Toplam oluşan çöpü ve gereksiz kağıt tüketimini, oluşan atık miktarını düşünebiliyor musunuz ? Tabi, başka nedenlerimiz de var.

Dış ambalaj aynı zamanda maliyet demek, bu ürünün fiyatını artıran bir başka neden. Sanırız, işlevsiz bir ambalaja gereksiz ödeme yapmak istemezsiniz. Ayrıca daha fazla ambalaj, daha fazla karbon izi, daha fazla su tüketimi ve daha fazla tükenen doğal kaynaklar demek. Ürünü açtıktan sonra yaklaşık ömrü 1 dk. olan bir ambalaja sizce gerek var mı ?

Raen Güvenilirdir

Sağlıklı içeriklere sahip ve doğru yöntemlerle üretilmiş hammaddelerle hazırladığımız özgün ürünlerimizin "kalitesi" kurulduğumuz günden beri her zaman birinci önceliğimizdir. Raen ürünleri, hijyen koşullarının sağlandığı ortamda üretilmektedir. Ürünlerimizin mikrobiyolojik ölçümlerini belirli periyodlarda yaparak müşterilerimize her zaman sağlıklı ve güvenli ürünler sunmaktayız. Doğadan geleni arayanlara özenle ulaştırma isteği ile yola çıkmış olan Raen, bu güvenilirliği ulusal ve uluslararası müşterilere ulaştırmayı hedeflemektedir. Ürünlerimiz, Merieux Laboratuvarı ve Saniter Laboratuvarı tarafından analiz edilmiş ve onaylanmıştır. Ürünlerimizin, T.C. Sağlık Bakanlığı bildirimleri yapılmıştır. Raen ürünleri ÜTS sistemine kayıtlıdır.